dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gryfino - Oferty „sprzedam mieszkanie”

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Gryfino,zachodniopomorskie

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe, 50m kw na 4p. 4-piętrowego budynku, na Górnym Tarasie blisko ogrodów działkowych. Mieszkanie bardzo zadbane i słoneczne. Powierzchnia użytkowa wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

290 000 zł74 m² 3 918,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 4 pokojowe na osiedlu Górny Taras. Powierzchnia mieszkania 74 m2.Podłogi w pokojach-parkiet,ściany tapetowane,okna w całym mieszkaniu pcv. W kuchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

95 000 zł26 m² 3 653,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę w miejscowosci ok 5 km od Gryfina.Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w budynku 4 piętrowym. Okna w mieszkaniu pcv,ściany gładzone.Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

149 000 zł49 m² 3 040,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Bardzo ładne,rozkładowe,bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej miejscowości ok.8 km od Gryfina. Powierzchnia mieszkania-49 m2,na którą składaja się 3 pokoje,aneks kuchenny z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

133 000 zł31 m² 4 290,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedazy kawalerkę usytuowaną na I piętrze w budynku 4 piętrowym na Starym Mieście. Powierzcnia mieszkania-31,5 m2,składa sie na nią duży pokój z wnęką,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

225 000 zł53 m² 4 245,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne, całkowicie wyremontowane, gustowne mieszkanie 3 pokojowe na Starym Mieście. Mieszkanie położone w cichej i spokojnej części miasta w bliskim sąsiedztwie Parku Miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

249 000 zł53 m² 4 698,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na II piętrze na osiedlu Górny Taras. Mieszkanie po remoncie,gustownie urządzone.W pokojach na podłogach panele,ściany tapetowane-kolory pastelowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

187 000 zł44 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na drugim piętrze na Starym Mieście. W mieszkaniu przeprowadzony był kapitalny remont,wymienione wszystkie instalacje. Okna pcv,ściany w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Gryfino,zachodniopomorskie

215 000 zł77 m² 2 792,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie bezczynszowe w budynku 3-rodzinnym rewelacyjnie zlokalizowane w centrum miasta w bardzo cichej okolicy. Mieszkanie przestrzenne, rozkładowe z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Gryfino,zachodniopomorskie

210 000 zł66 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Bardzo ładne,przestronne, rozkładowe mieszkanie na poddaszu w bloku wybudowanym w latach 90-tych.Pow. całk,75 m2,użytk.66,29 m2,na którą składa się salon, sypialnia,otwarta kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Gryfino,zachodniopomorskie

165 000 zł47 m² 3 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży meszkanie 2 pokojowe usytuowane na II piętrze w centrum Gryfina. Podłogi w pokojach panele,ściany w dużym pokoju (24,5 m2)-tynk strukuralny,w małym (9 m2)-gładz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

255 000 zł64 m² 3 984,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne mieszkanie 4 pokojowe na Górnym Tarasie. Podłogi w mieszkaniu-w pokojach panele,ściany częściowo gładzone,częsciowo tapetowane,okna pcv. Kuchnia w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

256 000 zł63 m² 4 063,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne i zadbane mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na wysokim parterze na osiedlu Górny Taras. Mieszkanie po remoncie,okna pcv,pdłogi w pokojach panele,kuchnia,łazienka oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na osiedlu Górny Taras w cichym spokojnym miejscu.W mieszkaniu niedawno przeprowadzony został remont. Podłogi w mieszkaniu-panele,ściany gładż,łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

260 000 zł63 m² 4 126,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe położone na II piętrze na osiedlu Górny Taras. Podłogi - panele,ściany gładzone,okna pcv.Kuchnia,łazienka oraz wc w glazurze i terakocie. W cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

182 000 zł42 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne i zadbane mieszkanie 2 pokojowe w dobrej lokalizacji na Starym Mieście. Okna w mieszkaniu pcv,podłogi w pokojach panele,w przedpokoju i w kuchni ładna wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

246 000 zł63 m² 3 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na II piętrze na osiedlu Południe. Podlogi w mieszkaniu-parkiet-klepka dębowa,okna drewniane,w jednym pokoju pcv.Ściany w części gładzone,w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

196 000 zł52 m² 3 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe o pow.52m2 w centrum Gryfina. Okna w całym mieszkaniu pcv,ściany w części gładzone w części tapetowane.Przedpokój na podlodze terakota,zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

280 000 zł74 m² 3 783,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 4-pokojowe na Górnym Tarasie z dużym balkonem wychodzącym na plac zabaw. Mieszkanie polożone jest na I piętrze,pow.74m2.Okna w mieszkaniu pcv,podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Gryfino,zachodniopomorskie

170 000 zł47 m² 3 617,02 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo przytulne i ciepłe mieszkanie 3 pokojowe w centrum Gryfina. Okna w mieszkaniu pcv,podlogi-parkiet debowy w b.dobrym stanie. Sciany w dużym pokoju tapeta,w pozostalych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyków

Gryfino,zachodniopomorskie

182 000 zł42 m² 4 333,33 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

175 000 zł42 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe na górnym Tarasie.Okna w mieszkaniu pcv,ściany gładzone. Łazienka i wc osobno bez glazury,na podłodze terakota starszego typu. W cenie pozostaje zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

183 000 zł42 m² 4 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze w centrum Gryfina. Mieszkanie po remoncie,okna pcv z roletami materiałowymi,drzwi wewnętrzne nowe,drzwi wejściowe antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

260 000 zł64 m² 4 062 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 64 m2, składa się z trzech pokoi, kuchni połączonej z pokojem, przedpokoju, łazienki i wc. Nowocześnie umeblowana kuchnia zostaje w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Gryfino,zachodniopomorskie

413 000 zł99 m² 4 171 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w samym centrum miasta w nowo wybudowanej kamienicy. Powierzchnia mieszkania: 50 m2 + 35,8 m2 antresola, salon i aneks kuchenny 25,5 m2, sypialnia 15,3 m2, łazienka 3,6 m2 oraz hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

395 000 zł120 m² 3 291 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe na Górnym Tarasie. Pierwszy poziom: dwa pokoje, kuchnia, hol, łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz wyjście na balkon. Na drugim poziomie znajdują się dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Gryfino,zachodniopomorskie

196 000 zł50 m² 3 920 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie w Gryfinie M-3,dwupokojowe,50m na III piętrze w bloku IV piętrowym.Standard podwyższony okna PCV, panele na podłogach,domofon elektroniczny,duży balkon.Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Gryfino,zachodniopomorskie

195 000 zł50 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie po remoncie, w cenie w pełni wyposażona kuchnia, szafa w przedpokoju oraz meble w pokoju, glazura i terakota w łazience i kuchni, na podłogach panele.