Mieszkanie, ul. Flisacza

Flisacza, Gryfino, zachodniopomorskie

  • 2 200 zł
  • 43,92 m²
  • 50,09 zł/m²

Zdjęcie

Przemysław Basza...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Flisacza

Flisacza, Gryfino, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

2 200 zł

43,92 m²

50,09 zł/m²

Mieszkanie, ul. Flisacza

Zaktualizowane: 22 maja 2026

2 200 zł 43,92 m² 50,09 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 200 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 43,92 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Media: ogrzewanie: gazowe, własne, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Baszak, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 54/2108/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

W ofercie naszego biura atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na wynajem, usytuowane na parterze nowego bloku przy ulicy Flisaczej w Gryfinie. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Jego powierzchnia to 43,92 m2 na którą składają się: pokój dzienny z aneksem kuchennym, przestronna sypialnia oraz łazienka z wc. Ściany w pokojach gładzone malowane, na podłogach położone panele. Łazienka z wanną wykończona w jasnej kolorystyce glazurze i terakocie. (...)

Agent

Przemysław Baszak

601 232...

601 232 125

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość