dowolna

Nieruchomości Gryfino - Oferty sprzedaży nieruchomości

127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

127 ogłoszeń

250 000 zł1 323 m² 188,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1323 m , położona w spokojnej i zielonej części Gryfina przy ul. Brzozowej. Działka jest w pełni uzbrojona z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

778 000 zł141,70 m² 5 490,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:554 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, położonego w Gryfinie w cichej i spokojnej części osiedla Górny Taras. Budynek z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł111 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż bliźniak w Gryfinie, usytuowany w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gryfinie przy ul. Herberta (wcześniej ul. Jana Pawła II), w sąsiedztwie nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

1 199 000 zł220 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:601 m²

Zapraszam na prezentacje domu jednorodzinnego w Gryfinie. Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 185m2. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 600m2. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 900 zł46 m² 7 606,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gryfinie, w lokalizacji zapewniającej wygodny dostęp do codziennej infrastruktury. Nieruchomość o powierzchni 46,4.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł63,47 m² 6 585,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż duże mieszkanie trzypokojowe położone na II piętrze ocieplonego budynku z lat 90-tych. Budynek oddalony od głównej ulicy, przed budynkiem duży, wygodny parking, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

3 149 000 zł70 m² 44 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 087 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z własnym jeziorem - 1,5 ha z potencjałem zabudowy dodatkowej zabudowy! Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł233 500 m² 10,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję kompleks czterech działek o łącznej powierzchni 23,35 ha położonych w miejscowości Marwice, w gminie Widuchowa, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 31 Szczecin >.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł49,14 m² 6 919,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,14 m , położone na Górnym Tarasie w Gryfinie. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 002 m² 328,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam na prezentacje działki budowlanej na sprzedaż w Gryfinie. Działka usytuowana na Górnym Tarasie w Gryfinie. Na osiedlu znajdują się domy jednorodzinne oraz sklep spożywczy. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł42 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż ładne i zadbane mieszkanie dwupokojowe po remoncie w Centrum Gryfina. Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na III piętrze ocieplonego budynku, w bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł350 m² 5 371,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:693 m²

Dom parterowy z użytkowym poddaszem (całkowicie podpiwniczony) 8-pokojowy o powierzchni całkowitej 350m2, pow. użytkowej ok. 300,5m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 693m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Gryfino,zachodniopomorskie

889 000 zł110 m² 8 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bliźniaka w Gryfinie na Górnym Tarasie. Dobra lokalizacja- cisza, spokój, widok na panoramę, droga dojazdowa gminna utwardzona. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł233 500 m² 10,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł110,88 m² 6 989,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Nieruchomości Piotr Pawelski prezentuje do sprzedaży dom jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej , wyróżniający się: niezależną konstrukcją każdego lokalu, podwójna ścianą -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 550 m² 128,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W ofercie naszego biura znajduje się atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 1550 m , położona na nowym osiedlu mieszkaniowym w obrębie 2 Gryfina, przy ul. Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł870 m² 206,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana na intensywnie rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych w Gryfinie. Nieruchomość o pow.870 m2, znajdująca się w otoczeniu nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

849 000 zł133,53 m² 6 358,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy położony w doskonałej lokalizacji przy ul. 11-go Listopada w Gryfinie. Charakterystyka lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł1 302 m² 167,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta-oferujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w okolicy ulicy Jesiennej w Gryfinie. Działka o pow. 1302 m2 , płaska, i wymiarach 25m X 57.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł111 m² 6 657,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym biurze. Na sprzedaż dom wolnostojący w Gryfinie usytuowany na nowym osiedlu mieszkaniowym. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 111.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

970 000 zł182,60 m² 5 312,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:507 m²

Atrakcyjna oferta sprzedaży w naszym biurze. Oferujemy dom wolnostojący z 2000 r. usytuowany na działce o pow. 507 m2 na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych w Gryfinie,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł39,74 m² 9 310,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,74 m , usytuowane na 1. piętrze w samym sercu Gryfina. Rezerwacja. Lokal został gruntownie wyremontowany obejmowało to.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł74 m² 6 202,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Tomasz Wieczorek zaprasza do zakupu 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 74 m , położonego w centrum Górnego Tarasu w Gryfinie. Nieruchomość idealna dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

143 500 zł1 058 m² 135,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1058 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy w pobliżu Gryfina. Idealna propozycja dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł2 498,40 m² 3 402,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 442 m²

Niepowtarzalna oferta dla inwestora! Oferta dotyczy wszystkich udziałów spółki wraz z inwentarzem. Dobrze prosperujący kompleks hotelowo-gastronomiczny z wszystkimi udziałami w spółce.

Szczegóły ogłoszenia

947 042 zł2 638 m² 359 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana, uzbrojona, położona w powiecie gryfińskim, w gminie Gryfino. Działka znajduje się na ulicy Stanisława Lema, co gwarantuje piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł110,88 m² 7 169,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:453 m²

Nowa inwestycja - domy W zabudowie bliźniaczej, gryfino ul. Fredry Przedmiotem sprzedaży są dwa nowoczesne budynki mieszkalne jednorodzinne dwulokalowe , zlokalizowane w Gryfinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł1 100 m² 172,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej w Gryfinie na ul. Czechosłowackiej w sąsiedztwie nowo budowanych domów jednorodzinnych. Nieruchomość zlokalizowana jest zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

699 000 zł96,62 m² 7 234,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

0% prowizji! ostatni dom Dom w urokliwej dzielnicy Gryfina, w spokojnym, urokliwym miejscu. Atuty to szybki i wygodny dojazd do centrum miasta oraz znajdujące się w pobliżu przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

169 900 zł1 071 m² 158,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam na prezentacje działki budowlanej w Gryfinie. Działka o powierzchni 1071m2, o kształcie trójkąta. Media znajdują się przy działce. Istnieje możliwość wykorzystania projektu.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Nowa oferta- oferujemy na sprzedaż rozkładowe trzypokojowe położone na III piętrze ocieplonego budynku z lat 90-tych. Mieszkanie bardzo jasne i ciepłe otoczone innymi lokalami, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł43,90 m² 7 266,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie naszego biura dwupokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku w Gryfinie na Starym Mieście. Budynek ocieplony z odświeżonymi klatkami schodowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł47,50 m² 6 673,68 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę Gryfino Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania w Gryfinie! To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowego, przestronnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł35 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:177 481 m²

Oferujemy na sprzedaż domek rekreacyjny na osiedlu Wełtynianka nad jeziorem Wełtyń. Domek o powierzchni 35 m2, w stanie do wykończenia. Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł48,96 m² 5 716,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na ul. Pomorskiej w Gryfinie z wieloma udogodnieniami- przeczytaj opis Budynek w którym położone jest mieszkanie jest 4.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł59 m² 3 372,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 59 m , położony w Gryfinie, w okolicy mostu i nabrzeża. Lokal idealny pod działalność biurową lub usługową. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

179 000 zł800 m² 223,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Ogłoszenie o sprzedaży kompleksu działek w Gryfinie Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży kompleksu działek budowlanych o powierzchni od 800 m do 1400.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki bezpośrednio przy ul. Artyleryjskiej: - budownictwo jednorodzinne lub usługowe, bardzo korzystny plan zagospodarowania, - powierzchnia ok. 1000 m2, - wysokość zabudowy II kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł102 m² 8 421,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Gryfinie, ul. Czechosłowacka Cena: 859 000 zł Oferta na wyłączność biura Prezentowana nieruchomość to funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej ok. 102.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł1 773 m² 318,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana przy ulicy Herberta na osiedlu Górny Taras w Gryfinie. Świetna lokalizacja w niedalekiej odległości od Centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł42,23 m² 8 406,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m położone na 4. piętrze w budynku w centrum miasta. Z lokalu rozciąga się atrakcyjny widok na Dolinę Dolnej Odry. Mieszkanie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij